Cheminis salono valymas

Ant automobilio grindų dažnai nusėda vandens ir kitų nešvarumų, kurie iš lauko atsinešami su batais, dėl to vėliau mašinos salone gali atsirasti blogas kvapas. Salone, sėdynėse kaupiasi įvairiausi nešvarumai, bakterijos ar alergenai, kurie ne tik kenkia žmogaus organizmui, bet taip pat gali paskatinti korozijos procesus. Norėtumėte vairuodami savo automobilį jaustis komfortabiliau, lyg jis būtų naujas, tačiau salono dėmės, besikaupianti drėgmė bei blogas kvapas yra nuolatiniai Jūsų kelionių palydovai?

Dažniausiai automobilio salonui reikalingas siurbimas, dulkių valymas, tačiau derėtų nepamiršti, jog automobilio salonas yra puiki terpė veistis įvairioms bakterijoms bei kitiems ligų sukėlėjams. Pavyzdžiui, dulkių erkutės yra labai dažnas pasosčių ir grindų parazitas. Efektyvus būdas užkirsti kelią parazitams bei bakterijoms yra cheminis salonų valymas. Tai kruopštus visų salone esančių paviršių valymas, naudojant specialią įrangą ir kokybiškas priemones.

AUTO LAB – profesionalios cheminio valymo paslaugos

Pasirūpinti savo mašinos salono švara dar niekada nebuvo taip paprasta!

Mūsų sėkmingo darbo paslaptis – nepriekaištingai dirbantys automobilių salonų valymo specialistai ir naudojamos pažangios medžiagos. Kokybiškas cheminis salonų valymas – garantuotas:

  • išsiurbsime Jūsų automobilį naudojant modernią įrangą;
  • nuvalysime langus naudodami maksimalų išliekamąjį poveikį turintį valiklį;
  • visus paviršius, ant kurių kaupiasi nešvarumai, ne tik išvalysime, bet ir atnaujinsime;
  • cheminiu būdu išvalysime problemines automobilio vietas – kilimėlius ir bagažinę.

 

Cheminis salonų valymas – darbų kainos

Į paslaugą įeina: stogo dangos, sėdynių, durelių apmušalų, kiliminės dangos, bagažinės cheminis valymas, plastamsinių detalių valymas, atnaujinimas, odinių paviršių impregnavimas, langų valymas, džiovinimas.  Darbo trukmė nuo 5 iki 36 valandų + džiovinimas nuo 3 iki 12 valandų.

Cheminio valymo metu: sėdynės, grindys, lubos, slenksčiai, durelių apmušalai valomi specialia įranga, kuri ne tik efektyviai nuvalo visus nešvarumus, naikina blogą kvapą salone, bet taip pat pašalina net ir pačias mažiausias kenksmingas daleles bei ligų sukėlėjus. Plovimui naudojamos cheminės medžiagos įsiskverbia į minkštas automobilio detales bei atitirpdo paviršiaus dėmes. Specialūs siurbliai ne tik įpučia chemines medžiagas į sunkiai pasiekiamas vietas, bet ir išsiurbiant iš paviršių susikaupusią drėgmę, kartu ištraukia visus nešvarumus. Tokiu būdu dezinfekuoti paviršiai atsinaujina, ilgiau išlaiko savo nepriekaištingą išvaizdą.

Papildomai: po cheminio valymo saloną rekomenduojame padengti specialia odai, tekstilei arba plastikui skirta Nano danga kuri suminkštintina, apsaugo ir impregnuoja paviršių, bei suteikia hidrofobinį efektą. Skaityti daugiau…

 

PASLAUGOS

Klasikinis

Detalus

Maksimalus

Sausas valymas

(salono, bagažinės siurbimas, dulkių valymas, kilimėlių plovimas/siurbimas)

15 – 30 Eur
(1 val.)

Mini cheminis

(salono ir bagažinės siurbimas, dulkių valymas, kilimėlių plovimas/valymas, batų žymių arba, kitų nedidelių nešvarumų cheminis valymas nuo salono apdailos detalių,  polimerinių paviršių atnaujinimas, langų valymas)

40 – 60 Eur
(2 val. – 3 val.)

Rekomenduojame reguliariai kas mėnesį valomiems salonams.

Pilnas cheminis valymas

(cheminis stogo dangos, sėdimų vietų, durelių apmušalų, kiliminės dangos, plastmasinių detalių valymas, atnaujinimas, langų valymas + salono džiovinimas)

100 – 130 Eur
(5 val. – 7 val. + džiovinimas)

Rekomenduojame reguliariai valomiems salonams arba galime orientuotis būtent į kažkokias vietas, o visa kitą apeiti bendrai pagal likusį laiką.

140 – 200 Eur
(8 val. – 12 val. + džiovinimas)

Rekomenduojame rečiau valomiems salonams arba tiems kurie nori geriau išsivalyti interjerą ir sunkiau prieinamas vietas.

Nuo 200 Eur
(nuo 16 val. + džiovinimas)

Rekomenduojame tiems kuriems ypatingai rūpi švara, net tose vietose, kur akys nemato.

Sėdimos vietos valymas

10 – 15 Eur
(30 min.)

20 – 30 Eur
(1 val.)

Nuo 30 Eur
(nuo 2 val.)

Ozonavimas – kvapų naikinimas

25 – 40 Eur
(3 val.)

Kainos nurodytos su PVM

Ozonavimas – kvapų naikinimas vienas stipriausių gamtinių oksidatorių kuris naudojamas kaip natūralus dezinfekantas. Salono ozonavimą rekomenduojame kaip ekologišką, šiuolaikinį ir efektyvų kompleksinį oro bei paviršių dezinfekavimą. Ozono dujų molekulės suskaido bakterijų, virusų, grybelių, pelėsio ir kitų ląstelių sieneles, o po sąveikos suskyla į deguonį nepalikdamas jokių pėdsakų. Ozonas dažniausiai naudojamas išvalyti geriamąjį vandenį, pašalinti nemalonius kvapus, bakterijas, pelėsio darinius, alergenus ir kitą mikrobiologinę taršą.

Kaip veikia kvapų naikinimas ozonu?

Kada rekomenduojama atlikti cheminį valymą?

Cheminis salonų valymas turėtų būti atliekamas bent porą kartų per metus, siekiant išlaikyti ne tik švarą bei grožį automobilio salone, bet taip pat maksimaliai sumažinti besikaupiančias bakterijas, nemalonius kvapus. Profesionalus salonų valymas padeda išlaikyti švarą, apsisaugoti nuo bakterijų bei išsaugoti estetinę automobilio salono vertę. Rudenį ir žiemą automobilių salonų grindys dažnai būna drėgnos nuo lietaus bei sniego. Tai pastebėjus, reikėtų pasirūpinti kruopščiu ir kokybišku automobilio salono valymu tam, jog susikaupusi drėgmė netaptų korozijos priežastimi.

 

 

Taip pat siūlome dovanų kuponus!

Jei vis dar ieškote dovanų savo artimiesiems, siūlome padovanoti mūsų dovanų kuponą! 🤩
Tai puiki galimybė jiems patiems išsirinkti juos dominančią paslaugą! 🥳
 

 

Keletas mūsų darbų