Įlenkimų lyginimas be dažymo

Nors smulkūs įlenkimai ant transporto priemonės kėbulo yra smulkmena, ši smulkmena smarkiai nuliūdina bei kas kart pamačius defektą gadina nuotaiką automobilio savininkui. Juk net ir mažiausias įlenkimas gali sugadinti prabangaus automobilio išvaizdą. Jei nesinori dėl mažo įlenkimo atiduoti dalį perdažymui ir taip sugaišti daug laiko bei išleisti krūvos pinigų – siūlome Jums sprendimą!

Automobilio įlenkimų tiesinimas ar meninis lyginimas be dažymo – tai efektyvus įvairių įlenkimų pašalinimas be kėbulo glaistymo, gruntavimo, šlifavimo ar dažymo darbų, taikant pažangią PDR (angl. Paintless Dent Repair) technologiją. Šiuo būdu tiesinant kėbule atsiradusius įlenkimus, remontuojamo automobilio dažų danga išlieka originali, nepažeista, taupomas Jūsų laikas ir pinigai.

Tokio remonto kaina dažniausiai priklauso nuo įlenkimų dydžio ir vietos. Tikslią kainą galime pasakyti tik apžiūrėję įlenkimus, tačiau daugeliu atvejų įlenkimų lyginimas be dažymo kainuoja maždaug 2 ar 3 kartus mažiau, nei detalės glaistymas ar perdažymas. Dauguma smulkių įlenkimų gali būti sutvarkomi vos per valandą. Didesnių įlenkimų lyginimas gali užtrukti iki 4-5 valandų. Visgi dažniausiai automobilis sutvarkomas dar tą pačią dieną.

 

 

 

 

Kaip vyksta darbai?

Įlenkimų lyginimui yra naudojami specialūs įrankiai. Šių įrankių pagalba automobilio skarda yra atsargiai atkeliama iš vidinės pusės. Tai didelio kruopštumo, atidumo bei gerų įgūdžių reikalaujantis rankų darbas. Priėjimai prie įlenkimo vietos gali būti įvairūs. Pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelėje buvo neatsargiai atidarytos greta stovinčio automobilio durelės ir įlenktos Jūsų durelės ar sparnas. Atliekant remontą, įlenkimai ant durelių pasiekiami per nuleisto durelių stiklo angą ar kitas gamyklines rėmo angas, o įlenkimai ant sparno – pro prosparnio tarpą arba išėmus žibintą.

Po stiprios krušos atsirado įlenkimų ant automobilio stogo? Stogo įlenkimų lyginimas atliekamas nuėmus stogo apdailą. Kai kuriais atvejais reikia nuimti ir kitų detalių apdailas, jog būtų pasiekta įlenkta vieta. Įlenkimai yra tiesinami tiek ant plieninio, tiek ant aliuminio paviršiaus. Įlenkimų lyginimo metu nėra naudojamas kaitinimas ar vėsinimas, todėl išsaugojamas gamyklinis lako ir dažų sluoksnis.

Įlenkimų tiesinimas be dažymo – tai specialių automobilio remonto darbų visuma, kuri padeda pašalinti įvairias duobutes, atsiradusius bet kurioje kėbulo dalyje. Profesionalios meninio lyginimo technikos pagalba greitai, kokybiškai ir už priimtiną kainą išlyginsime visus kėbulo įdubimus, įlenkimus bei pašalinsime kitus defektus neperdažydami apgadintos vietos bei nepažeisdami lako dangos.

Įlenkimų lyginimas be dažymo – darbų kainos

  • Mažas įlenkimas nuo 5 iki 30 Eur
  • Vidutinis įlenkimas nuo 40 iki 50 Eur
  • Didelis įlenkimas nuo 60 iki 120 Eur
  • Labai didelis įlenkimas nuo 130 iki 250 Eur
  • Automobilis po krušos nuo 300 iki 1800 Eur

*Kainos nurodytos be PVM

*Tikslią kainą galite sužinoti po automobilio apžiūros mūsų servise. Darbų kaina priklauso nuo įlenkimo vietos sudėtingumo, apdailos išrinkimo, kėbulo detalių ardymo.

PDR technologija leidžia lengvai bei itin kokybiškai pašalinti krušos, auto įvykio, vandalizmo ar transportavimo metu ant Jūsų transporto priemonės atsiradusius įlenkimus, išvengiant ardymo, glaistymo bei dažymo. Rinkdamiesi mūsų siūlomą paslaugą sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, o Jūsų automobilis nepateks į dažytųjų kategoriją, tad ir jo vertė išliks ta pati.

O jeigu įlenkimas ant Jūsų automobilio nėra didelis ir ilgai neužtruks, mes siūlome Jums patogiai palaukti pas mus, pasiskaityti žurnalus, pasižiūrėti TV, atsigerti kavos ar gaiviųjų gėrymų, bei pasivaišinti užkandžiais kol mūsų meistrai atliks darbą.

 

 

 

Taip pat siūlome dovanų kuponus!

Jei vis dar ieškote dovanų savo artimiesiems, siūlome padovanoti mūsų dovanų kuponą! 🤩
Tai puiki galimybė jiems patiems išsirinkti juos dominančią paslaugą! 🥳
 

Keletas mūsų darbų