PPF apsauginė plėvelė

Kas yra PPF? Tai pati stipriausia apsauga jūsų automobiliui. Jokia kita danga kokia bebūtų ar tai  NanoKeramikos ar vaško danga neprilygsta permatomai, spalvos nekeičiančiai plėvelei. PPF (paint  protection film) poliuretano plėvelė klijuojama ant viso automobilio kėbulo paviršiaus. Mūsų naudojama  STEK gamintojo plėvelė padaro jūsų automobiliui apsaugą nuo pačių įvairiausių ir aštriausių aplinkos  veiksnių tokių kaip į jūsų automobiliį skriejantys akmenukai, augintinio įbrėžimai ar net susidūrimai su  didelio gabarito kliūtimis.

Kodėl verta investuoti PPF į jūsų automobilį? Įprastai apsauginė plėvelė automobiliui klijuojama tam, kad  būtų išvengta nuolatinio kėbulo braižymo, lekiančių akmenukų ir dėl to pasitaikančių duobučių bei dažų įtrūkimų. Ypatingai atevju, jeigu jūsų pirkinys katik išriedėjo iš salono ir norite išssaugoti jo vertę tikrai ilgą laiką, tai šis sprendimas būtent Jums. 

Kartu su šia plėvele gaunate dar vieną revoliucinę plėvelių rinkos savybę – didesnis vandens ir purvo  atstūmimas. Todėl nuo jūsų automobilio lengviau nubėga vanduo ir nepalieka vandens lašų dėmių. 

Pirmosios automobilio kėbulo apsauginės plėvelės rinkoje atsirado jau prieš 10 metų. Tačiau iki šiol taip ir  nebuvo sukurtas joks kitas efektyviai visą automobilio kėbulą apsaugantis produktas. Mūsų nadojami  produktai yra tikrai revoliucinis rinkos lyderis. Su šia PPF plėvele jūs gaunate aukščiausią atsparumą įbrėžimams, akmenukų smūgiams, o be to ji neatsilupa ilgą laiką. 

Mūsų naudojama plėvelė “STEK DYNOshield” paviršiuje esantis nano keramikinis sluoksnis gamybos  proceso metu molekuliniu būdu yra sujungiamas su plėvele, todėl nebereikia vaškų ir jokių kitų papildomų padengimų. Plėvelė įgauna hidrofobinį efektą, o tai palengvina automobilio priežiūrą – automobilis lengviau  ir greičiau nuplaunamas. Negana to, „DYNOshield“ pasižymi puikiomis regeneracijos savybėmis ir  atsparumu pradūrimams bei įbrėžimams. O integruoti specialūs UV spinduliams atsparūs klijai, neleidžia  plėvelei pagelsti ir suteikia ypatingą skaidrumą bei blizgesį. 

Šios PPF plėvelės savybės

  • Itin blizgi 
  • Ypač hidrofobinė 
  • Savaime „sugyjanti” (self-hieling) 
  • Nepagelstanti 
  • Apsauganti nuo purvo 
  • Pasižyminti labai dideliu elastingumu 
  • 10 metų gamintojo garantija 

Savaime „užgyjanti” hidrofobinė DYNOshield plėvelė – tai 155 mikronų skaidri uretano plėvelė, sukurta  lengvam naudojimui bei maksimaliems rezultatams pasiekti. 

PPF plėvelę galime klijuoti ir atskiras automobilio dalis. 

Kaina nustatoma tik gyvai apžiūrėjus jūsų automobilį mūsų AutoLab padaliniuose.