Apie mus

Pagrindinis AUTO LAB tikslas – atlikti aukščiausios kokybės automobilio remontą pagal nustatytus terminus bei išlaikyti aukštą klientų aptarnavimo lygį. Dirbdami tiek prie meninio kėbulo lyginimo, tiek poliravimo ar dengdami paviršius NANO danga, visuomet siekiame geriausios kokybės rezultatų. Mums malonu atnaujinti Jūsų automobilį.

Vienas iš pagrindinių mūsų veiklos principų – tai ne tik suteikti estetinį spindesį Jūsų automobiliui, bet ir užtikrinti ilgalaikę apsaugą gautam rezultatui. Mūsų specialistai nuolatos tobulina savo įgūdžius bei išbando naujas priemones, kurios padeda pasiekti puikių rezultatų ir tenkina individualius klientų pageidavimus.

Profesionali AUTO LAB komanda yra pasiruošusi pasiūlyti individualų sprendimą automobilio estetinei priežiūrai, atitinkantį Jūsų norus bei poreikius. Mūsų teikiamos pagrindinės paslaugos:

 

Automobilių estetikos sprendimai

– tai kiekvieno automobilio paviršiaus centimetro valymas plaunant bei poliruojant, įbrėžimų ir paviršiaus nelygumų šalinimas, dengimas NANO danga. Po mūsų siūlomos estetinės automobilio išvaizdos atkūrimo, jis atrodys tarsi naujas. Padėsime panaikint visus paviršiaus defektus – duobutes, įlenkimus, poliravimo ar dažymo brokus, taip pat plovimo automatinėse plovyklose pasekmes ant dažyto paviršiaus.[/vc_column_text][vc_column_text]

Paviršiaus nelygumų šalinimas

Automobilio kėbulo nelygumai gali būti pašalinti be glaistymo, gruntavimo, šlifavimo ar dažymo darbų. Pažangi PDR (angl. Paintless Dent Repair) technologija, įlenkimų lyginimas be dažymo leidžia išsaugoti gamyklinę automobilių dažų dangą, detalė išlieka originali, o toks remontas kelis kartus pigesnis nei dažymas ar detalės keitimas.

Profesionaliai atliktas kėbulo ir žibintų poliravimas – tai lako paviršiaus atnaujinimas, nuvalant įsisenėjusius nešvarumus, kurių pašalinti įprasto plovimo metu neįmanoma. Nupoliruotas paviršius yra akivaizdžiai lygesnis, automobilis atgauna tikrąją spalvą ir vizualiai atrodo kaip naujas. Poliravimas padeda pašalinti negilius įbrėžimus, paviršius tampa kur kas atsparesnis aplinkos poveikiui.

NANO danga – šiuolaikiškas sprendimas

Itin stipriu hidrofobiniu poveikiu pasižyminti danga, sukurianti tvirtą dalelių sluoksnį ant padengto paviršiaus, puikiai tinka tiek stiklams, tiek kėbului ar salonui apsaugoti. Pagrindinis NANO dangos privalumas – itin lengvai nuvalomi nešvarumai. Tad Jūsų automobilis ilgiau išliks švarus, o išsipurvinus labai lengvai nusiplaus.

Kam gi nepatiktų išsaugoti savo automobilio išvaizdą tokią, kokia ji buvo, kai tik automobilis buvo naujas? Lig šiol tai buvo labai brangu ir sudėtinga. Tačiau dabar visa tai įmanoma kartu su AUTO LAB – išoriniams bei vidiniams automobilio paviršiams suteikiame naują spindesį, apsaugojame juos nuo išorinio poveikio. Galime atkurti estetinę Jūsų transporto priemonės vertę, jei nuspręstumėte ją parduoti. Savo automobilio grožį patikėkite mūsų meistrams! Po kruopščiai atliktų atnaujinimo darbų, Jūsų mylimas automobilis atrodys gerokai atjaunėjęs, švarus bei atsparesnis aplinkos poveikiui.