Kėbulo darbai

Mūsų teikiamas paslaugas atlieka kvalifikuoti specialistai, naudojama moderniausia įranga.

Kėbulo įlenkimų lyginimas be dažymo, viena sudėtingiausių paslaugų. Todėl nuolat tobulėjame ir siekiame geriausio rezultato. Tam naudojami tik specialūs įrankiai, kurių pagalba ir meistro patirties dėka, įlenkimai lieka nepastebimi arba vos matomi. Tačiau visą tai priklauso ir nuo paties įlenkimo, jo vietos, prieinamumo bei originalumo ir/ar prieš tai turėtų įvykių.

Įbrėžimų šalinimas apdirbamas atsižvelgiant į dažų storio matuoklio rodmenis, kad išvengtume lako prašveitimų, bei galėtume tai atlikti labai tiksliai ir kokybiškai.

 

Automobilio poliravimas – viena iš labiausiai akcentuojamų paslaugų, kuriai skiriame neribotą laiką tobulėjimui, naujų žinių, technologijų paieškai ir atnaujinimui bei nuolatiniam darbuotojų kvalifikacijos kėlimui.

Esame akredituoti Gtechniq apsauginių nano dangų atstovai Lietuvoje. Galime Jums pasiūlyti platų dangų spektrą, kokybišką padengimą ir priežiūrą.

Taip pat, orientuojamės į rankinę automobilių plovyklą. Naudojame specialių talpų su smėlio užlaikymo grotelėmis metodą, kuris leidžia maksimaliai sumažinti naujų įbrėžimų atsiradimo plovimo metu riziką.

Todėl kviečiame Jus patikėti mums savo mylimus automobilius, nes mes juos mylime ne ką mažiau nei Jūs!