NANO danga automobiliams

Nano dangaNaudojant NANO dangą suformuojamas apsauginis sluoksnis ir tampa kur kas lengviau plauti bei prižiūrėti savo automobilį. Paukščių apdergimai ar kiti nešvarumai yra lengviau nuplaunami lietaus, o automobilio kėbulo paviršius įgauna išskirtinį blizgesį bei vandens atstūmimo efektą. NANO danga automobiliams suteikia apsauginį sluoksnį, kuris puikiai padengia mikroskopinius paviršiaus nelygumus. Kėbulo paviršius tampa daug lygesnis, slidesnis, todėl purvas nebeturi galimybės stipriai prikibti ir lengviau nusiplauna.

Kėbulo Nano danga ir jos savybės

 • Atsparumas chemikalams
 • Atsparumas plovimo žymėms
 • Atsparumas UV spinduliams
 • Blizgesys
 • Glotnumas
 • Hidrofobinis efektas
 • Ilgaamžiškumas
Koch Chemie Spray Sealant
nuo 30 iki 50 Eur
Gamintojo garantija 6 mėn... Lietuvos sąlygomis iki 3 mėn.
Purškiama apsauginė danga paverčiantis paviršių itin hidrofobišku bei suteikia stiprų blizgesį - veidrodinį efektą. Išgaukite ryškesne automobilio spalvą bei suteikiate jam apsaugą itin greitai.
Užsakyti paketą
Koch C0.01
nuo 130 iki 200 Eur
Gamintojo garantija 3 metai... Lietuvos sąlygomis iki 2 metų
Padengimas Koch C0.01 apsaugine danga

 

Užsakyti paketą
Sonax EVO Pilnas
nuo 180 iki 240 Eur
Gamintojo garantija 3 metai... Lietuvos sąlygomis iki 2 metų

+Sonax EVO Glosscoat hidrofobiniu sluoksniu iki 4~8 mėn.)

SONAX PROFILINE keraminė kėbulo danga CC EVO

Tai – profesionalus naujausių Nano technologijų pagrindu pagamintas kėbulo hermetikas. Apsaugo dažytas kėbulo dalis blizgia, permatoma ir ypatingai kieta danga, pagaminta iš silikatinių nano dalelių. Ši danga taip pat yra ir elastinga, gali prisitaikyti prie paviršiaus deformacijų. Dažytas apviršius visada reaguoja į temperatūrų svyravimus ir kažkiek deformuojasi. Todėl ši danga netrūkinėja kaip kitos kėbulo dangos. CC EVO labai intensyviai atšviežina spalvą, pasižymi puikiu purvą atstumiančiu poveikiu ir suteikia ilgalaikį lotoso efektą (hidrofobiką).

Priklausomai nuo dažyto paviršiaus būklės SONAX PROFILINE Keraminė danga CC EVO  suteikia apsaugą ir blizgesį, išliekantį nuo 12 iki 36 mėnesių (su metiniais serviso intervalais)

Užsakyti paketą
Gtechniq EXO
nuo 240 iki 300 Eur
Ilgaamžiškumas iki 24 mėn... Lietuvos sąlygomis iki 15 mėnesių

EXOv4 – tai Gtechniq hidrofobinė nano danga, kuriai neprilygsta kiti rinkoje esantys produktai. Suteikdama lotoso lapo efektą, kuris atstumia purvą ir vandenį, EXO užtikrina, kad jūsų transporto priemonės paviršius išliks švaresnis ir blizgesnis ilgesnį laiką.
Lengvai naudojama EXO danga suteikia maksimalų hidrofobinį efektą (kontaktinis 110 laipsnių kampas), yra atspari įprastoms cheminėms plovimo medžiagoms.

Užsakyti paketą
Gtechniq CSL
nuo 230 iki 340 Eur
Gamintojo garantija 5 metai... Lietuvos sąlygomis iki 3 metų

Kodėl verta naudoti Gtechniq Crystal Serum Light?

Gtechniq Crystal Serum Light yra paprastesnio naudojimo produktas nei visame pasaulyje populiarios ir akredituotos  Crystal Serum Ultra dangos  versija.Gtechniq Crystal Serum Light  atitinka  80% Crystal Serum Ultra funkcionalumo. 

Norite suteikti automobiliui ypatingo spindesio ir tuo pat metu apsaugoti dažytus paviršius nuo teršalų ir kitokio purvo? Naudokite Gtechniq Crystal Serum Ultra arba Serum Light – tai dažytų automobilių paviršių apsaugos lyderiai, mažinantys sūkurinių įbrėžimų susidarymą.

Privalumai:

Crystal Serum Light suformuoja itin patvarų, slidų ir blizgų sluoksnį, kuris su kėbulo paviršiumi sukimba cheminiu būdu. Tai optiškai neįžvelgiama 9h kietumo keraminė danga. Palyginus su kitais rinkoje lyderiaujančiais produktais, Crystal Serum Light gerokai ilgiau išlaikys 90% blizgesį ir automobilio plovimas taps lengvas ir paprastas.

Didelio tankumo keraminis sluoksnis atsparus pH2-pH12 chemikalams. Taip pat galite būti užtikrinti, jog medžio sakai, smala ir ryškios vandens dėmės be vargo pasišalins.

Kitaip nei masinio naudojimo vaškai ir organiškos polimerinės dangos, Crystal Serum Ultra ir Crystal Serum Light atsparūs itin aukštoms ir žemoms temperatūroms nuo -40°C iki +250°C

Užsakyti paketą
Gtechniq Csl + EXO
nuo 480 iki 600 Eur
Gamintojo garantija 5 metai (Lietuvos sąlygomis iki 3 metų)
Padengimas Gtechniq Crystal Serum Light keramine danga
+ Padengimas Gtechniq EXO hibridine danga
Užsakyti paketą
Gtechniq CSU
nuo 460 iki 600 Eur
Gamintojo garantija 9 metai (Lietuvos sąlygomis iki 5 metų)

Padengimas apsaugine Gtechniq kompozicine keramika Crystal Serum Ultra

Užsisakyti paketą
Gtechniq Crystal serum Ultra + Exo
nuo 660 iki 800 Eur
Gamintojo garantija 9 metai (Lietuvos sąlygomis iki 5 metų)

Padengimas apsaugine Gtechniq kompozicine keramika Crystal Serum Ultra + EXO hibridine danga

Kodėl reikėtų naudoti Gtechniq Crystal Serum Ultra?

Crystal Serum Ultra – tai geriausia dažų lako apsauga, suteikianti jūsų automobiliui neįtikėtiną blizgesio bei naujumo įspūdį ir išsauganti visa tai kiek įmanoma ilgiau.

Raktas į Crystal Serum Ultra patrauklumą – tai revoliucingas ir naujas 7 nm storio nanodalelių sluoksnio naudojimas papildomai prie jau esamo 20 nm nanodalelių sluoksnio ir rišamųjų medžiagų santykio padidinimas. Šis ryšys sustiprina bei pastorina viršutinį dangos sluoksnį. Kietas 10 H viršutinis ir minkštesnis 7 H pagrindo sluoksnis pagerina apsaugą nuo sūkurinių įbrėžimų, palyginti su įprastinėmis 9 H apsauginėmis dažų dangomis.

Ši danga yra atspari cheminėms medžiagoms, kurių pH svyruoja nuo pH2 iki pH13, taigi kai jūs plaunate savo automobilį, netgi stipriausios plovimui skirtos cheminės priemonės nesumažins blizgesio. Be to, nešvarumai, tokie kaip paukščių išmatos, yra lengvai nuvalomi, o skaidri jūsų automobilio danga išlieka nepažeista.

Crystal Serum Ultra neveikia kraštutiniai temperatūros pokyčiai (nuo -40 °C iki +250 °C). Ši danga taip pat suteikia išskirtinę UV apsaugą, kuri padeda išvengti priešlaikinio blukimo.

 

Crystal Serum Ultra dangą galima naudoti kaip vieną pagrindinę dažų apsaugos priemonę arba, norint užtikrinti optimalias hidrofobines charakteristikas, papildomai dengti paviršių Gtechniq „EXO“

Ši apsauginė dažytų paviršių danga yra tik profesionalams skirtas produktas ir paviršius ja dengti gali tik oficialūs „Gtechniq“ akredituoti atstovai.

Užsakyti paketą

Nanotechnologija automobilio stiklams

Stipriai lyjant lietui Jūsų automobilio valytuvai nespėja valyti priekinio stiklo? Per liūtį dažnai tenka stoti šalikelėje, nes tiesiog nebematote, kur važiuojate? Jau pavargote nuo vabzdžių valymo nuo stiklo vasarą ar šerkšno gramdymo žiemą? „Aquacontrol“ – tai speciali NANO danga, pritaikyta automobilių priekiniams stiklams ir šoniniams langams. Ji neleidžia ant stiklo laikytis vandens lašams, jis tampa atsparus vandeniui, taip pat atstumia lietų, sniegą, ledą ar vabzdžius. Važiuojant didesniu greičiu vandens lašai paprasčiausiai nubėga, todėl tenka rečiau naudoti priekinio stiklo valytuvus. Dėl modernių „Aquacontrol“ dangos technologinių sprendimų, Jums paprasčiausiai nereikės įjungti valytuvų, nes stiklą nuvalys oro srautas. Tai inovatyvus stiklo paviršiaus padengimas smulkiomis NANO dalelėmis, kurios sukuria hidrofobinę dangą, paremtą „žąsies plunksnos“ principu.

Prieš padengdami stiklus specialia danga, pirmiausia juos kruopščiai nuvalome, pašaliname bitumą, vabzdžių liekanas, tepalus bei kitus nešvarumus. Tuomet poliruojame stiklą naudodami specialią poliravimo pastą, kad neliktų jokių apnašų. Tokiu būdu stiklai yra nugludinami ir profesionaliai nuvalomos visos mikro dulkės.

Mūsų naudojama „Aquacontrol“ danga su stiklu sukimba chemiškai bei suteikia paviršiui išskirtinį tvirtumą. Šiai dangai nereikia jokios ypatingos priežiūros. Įprastomis vairavimo sąlygomis savo eksploatacines savybes ji turėtų išlaikyti 48 000 kilometrų. Ši nanotechnologija ne tik palengvina vabzdžių ir ledo šalinimą nuo stiklų, bet taip pat padidina apsaugą nuo įtrūkimų.

Nano dangos stiklams savybės

 • Atsparumas chemikalams
 • Atsparumas plovimo žymėms
 • Atsparumas UV spinduliams
 • Blizgesys
 • Glotnumas
 • Hidrofobinis efeketas
 • Ilgaamžiškumas

Stiklų nano danga – darbų kainos

 • Priekinis stiklas – 35 – 40 Eur 
 • Šoninis stiklas –  10 Eur
 • Visi stiklai – 80 – 120 Eur

Apsauginės DANGOS SALONUI

Nematomas apsauginis sluoksnis sukuria profesionalią paviršiaus apsaugą nuo purvo – vanduo, dulkės, dėmės, tepalai ar kitos sunkiai nuvalomos medžiagos paprasčiausiai negali įsigerti į paviršių. Jis tampa sunkiau pažeidžiamas, be to, NANO dalelių danga slopina bakterijų dauginimąsi.

Gtechniq Leather Guard apsauginė danga odai

Profesionali odinius paviršius apsauganti priemonė „L1 Leather Guard“, kurią naudojame, suformuoja itin patvarų, įbrėžimams atsparų matinį paviršių, kuris suteikia profesionalią apsaugą nuo UV spindulių, dažų bei spalvos blukimo. Atsparumas trinčiai, dėmėms yra itin svarbus sėdynių šoninėms atramoms, apvadams.

 

 

L1 Leather Guard apsaugo nuo:

 • Rašalo dėmių
 • Išsiliejusių skysčių
 • Maisto dėmių
 • Įtrūkimų ir įplyšimų
 • Nusidėvėjimo
 • Bakterijų

Specialiomis priemonėmis padengti automobilio salono paviršiai yra atsparūs irimui, nepageidaujamų kvapų įsigėrimui ir dėmėms, yra lengvai valomi. Pasitelkiamos antibakterinės technologijos leidžia užkirsti kelią mikrobų dauginimuisi – salono paviršius tampa nepalankus bakterijų ir pelėsio vystymuisi, todėl sutrinka jų reprodukcija ir mikrobai žūsta.

 

Gtechniq Smart Fabric apsauginė danga tekstilei

Kitaip nei įprastos tekstilės dangos I1 nanodalelės įsiskverbia individualiai į kiekvieną audinio pluoštą, tačiau nepakeičia tekstūros, o audinys išlieka pralaidus orui bei atsparus vandeniui ir aliejaus pagrindo skysčiams, Alkoholio pagrindas užtikrina žymiai gilesnį aktyvių ingredientų įsiskverbimą, todėl I1 priemone apdoroti paviršiai tampa patvaresni, pagerėja ir bendrosios eksplotacinės savybes.

 

 

 

I1 Smart Fabric apsaugo nuo

 • Rašalo dėmių
 • Išsiliejusių skysčių
 • Maisto dėmių
 • UV spindulių
 • Kaitros poveikio
 • Blogo kvapo
 • Bakterijų

Salono nano danga – darbų kainos

 • Odinės sėdynės – 50 – 100 Eur
 • Tekstilinių sėdynių impregnavimas – 60 – 100 Eur
 • Kiliminė danga – 60 – 100 Eur

 

Prietaisų skydelių, panelių ir durelių apdailų dengimas nano danga

Prietaisų skydelių, panelių ir durelių apdailų dengimas nano danga Priemonė „C6 Matte Dash“ skirta apsaugoti automobilio prietaisų skydelius, durelių, panelių medžiagas, įskaitant vinilinę, odinę, plastmasinę bei guminę apdailą. Šia priemone apdoroti paviršiai tampa atsparūs įvairiems pažeidimams ar nešvarumams, nes susidaro hidrofobinis sluoksnis, kuris atstumia vandenį, purvą, statiškumą bei UV spindulius.

 

C6 Matte Dash Skydėlių, panelių, durelių apsauginės savybės

 • Atsparumas chemikalams
 • Atsparumas plovimo žymėms
 • Atsparumas UV spinduliams
 • Blizgesys
 • Glotnumas
 • Hidrofobinis efeketas
 • Ilgaamžiškumas

Panelės nano danga – darbų kainos

 • Paslaugos kaina – 40 – 70 Eur

Ratlankių dengimas Nano danga

Ratlankių dengimas nano danga Ar būna, kad erzina pridegusios stabžių dulkės ant Jūsų automobilio ratlankių? Jeigu taip, tada Jums tikrai patiks mūsų siūlomos paslaugos ir nano dangos. Po nano dangos padengimo stabdžių dulkės labai lengvai nusiplauna. Net nereikia naudoti jokių specialių cheminių priemonių.

Automobilio ratlankių valymas mūsų technologija ir priemonėmis atitinką aukščiausią kokybę. Paviršius nuriebinamas specialią medžiaga ir padengiamas apsauginiu sluoksniu. O padangos yra pajuodinamos, tad atrodo lyg naujos.

Gtechniq Wheel Armour nanodanga ratlankiams

Nepriklausomi tyrimai parodė, jog C5 yra ilgiausiai ant ratlankių išliekantis produktas ratlankiams skirtų dangų rinkoje. Paremta panašia technologija kaip ir C1 Crystal Lacquer danga.
Dėl unikalios paviršiaus reologijos ir cheminio sukibimo mechanizmo C5 dangos rezultatai yra išskirtinai geri. Dėl pirmosios savybės danga įgauna puikų atsparumą įvairiems nešvarumams, o dėl cheminio sukibimo, susidariusio tarp ratų paviršiaus ir C5, danga yra ypatingai patvari.

C5 Wheel Armour apsaugo nuo:

 • Kelio nešvarumų
 • Stabdžių dulkių
 • Lengvų paviršiaus įbrėžimų

Ratlankių nano danga – darbų kainos

 • Ratlankiu išorė – 90 – 100 Eur
 • Pilnai visas ratlankis įskaitant ir vidinę pusę – 180 – 220 Eur

Apsaugokite savo automobilį nuo purvo ir išorinio poveikio! NANO padengimas – tai puikus sprendimas automobiliams, kurį išbandę tikrai nepasigailėsite. Nanotechnologijų pagalba suformuojamas itin plonas apsauginis sluoksnis. Nuo kurio vanduo ar nešvarumai pasišalina kur kas greičiau nei nuo įprasto paviršiaus. Pažangus paviršių padengimas užtikrina stiprų hidrofobinį poveikį ne tik stiklams, bet ir visam automobiliui.

Taip pat siūlome dovanų kuponus!

Jei vis dar ieškote dovanų savo artimiesiems, siūlome padovanoti mūsų dovanų kuponą! 🤩
Tai puiki galimybė jiems patiems išsirinkti juos dominančią paslaugą! 🥳

 

Dovanų kupono užsakymas->

 

 

 

 

 

Keletas mūsų darbų