Įbrėžimų šalinimas/maskavimas

Negilių kėbulo įbrėžimų šalinimas/poliravimasNedideli automobilio įbrėžimai – nemaloni kiekvieno vairuotojo kasdienybės dalis. Jie atsiranda pačiomis netikėčiausiomis aplinkybėmis, pavyzdžiu, iš po priekyje važiuojančio automobilio ratų atskridus akmenukams. Nors tokie defektai yra gan maži, tačiau kiekvienam automobilio savininkui aiškiai matomi ir nuolat gadinantys nuotaiką. Norint juos pašalinti kartais prireikia dažyti visą detalę, o tai užima daug laiko ir kainuoja nemenkus pinigus.

AUTO LAB siūlo išeitį – profesionalus negilių kėbulo įbrėžimų šalinimas/poliravimas ir lyginimas be dažymo sugrąžins Jūsų automobiliui prarastą grožį!

Gero dažytų kėbulo paviršių atrodymo paslaptis yra idealiai lygus paviršius. Negilių įbrėžimų šalinimui naudojamos kokybiškos medžiagos suskaidomos iki nanodalelių, todėl užpildo net ir pačius mažiausius įtrūkimus, kur kas geriau prilimpa ir ilgiau laikosi ant paviršiaus. Tai garantuoja puikų automobilio estetinį vaizdą, taip pat prailgina jo eksploatacinį laikotarpį. Purvas prie taip apdorotų paviršių kimba kur kas mažiau, o nuplauti nešvarumus ilgą laiką būna pastebimai lengviau.

Negilių kėbulo įbrėžimų šalinimas/poliravimas – darbų kainos

  • Paslaugos kaina: Nuo 5€*

*Tikslią kainą galite sužinoti po automobilio apžiūros mūsų servise.

Smulkių įbrėžimų šalinimas

Negilių kėbulo įbrėžimų šalinimas taikant PDR technologiją rekomenduojamas, kai norima pašalinti atsiradusius smulkius įbrėžimus ant automobilio detalių, pavyzdžiui, krušos duobutes ar kitus smulkius įlenkimus. Nedidelius subraižymus šalinti šiuo metodu galima, jei nėra pažeistas dažų sluoksnis. Tokie įbrėžimai ar įlenkimai šalinami be glaistymo, gruntavimo, šlifavimo bei dažų. Esant gilesniam įbrėžimui ant kėbulo detalės, išlyginus automobilio skardą, rekomenduojama atlikti kosmetinius poliravimo darbus.

Kėbulo poliravimas

Panaikinti neišvengiamai atsirandančius mikroskopinius įtrūkimus, įlenkimus ar subraižymus galima poliruojant. Negilių kėbulo įbrėžimų šalinimas/poliravimas – tai vienas iš dažniausiai pasitelkiamų metodų, norint sugrąžinti savo automobiliui žavesį, atnaujinti kėbulo spalvą bei efektyviai paslėpti smulkius viršutinio dažų sluoksnio įbrėžimus.
Automobiliai poliruojami ne tik dėl estetinės išvaizdos pagerinimo, bet ir dėl apsaugos. Viršutinis poliruotas sluoksnis gali apsaugoti transporto priemonę nuo korozijos, smėlio bei druskos, neigiamo saulės skleidžiamų ultravioletinių spindulių poveikio. Poliruojant užmaskuojami nedideli kėbulo įbrėžimai, o jo paviršius tampa itin blizgus.

Negilių kėbulo įbrėžimų šalinimas/poliravimas greitai ir kokybiškai – AUTO LAB!

Automobilio kėbulo įbrėžimais derėtų susirūpinti iškart vos tik jiems atsiradus. Laiku nepašalinus net ir smulkiausių, negilių įbrėžimų, jie gali pasiekti grunto sluoksnį – tuomet nelieka nieko kito, kaip tik perdažyti kėbulą. Tam, kad netektų vargintis dėl įsisenėjusių problemų, pasinaudokite AUTO LAB kėbulo atnaujinimo paslaugomis!

 

Taip pat siūlome dovanų kuponus!

Jei vis dar ieškote dovanų savo artimiesiems, siūlome padovanoti mūsų dovanų kuponą! 🤩
Tai puiki galimybė jiems patiems išsirinkti juos dominančią paslaugą! 🥳
 

Keletas mūsų darbų